Tunniplaan

LAULUSTUUDIO TUNNIPLAAN 2017 / 2018

KOOLIVAHEAEGADEL TUNDE EI TOIMU, ainult kokkuleppel.

ESMASPÄEV  
12.10                  Elisabet
12.50                  Kirke T.
13.30                  Kirke Rebane                
14.00                  Caspar   
14.40                   Kertu
15.25                     
16.10                     Kadi             
          
17.00                    Eelkoor   3.-6.a.
17.40                    Maarja                     
18.10                    Angela P. 
18.50                   Sass          

TEISIPÄEV  
                 
12.50                   Marta    
13.20                   Iris Liisa
14.30                   Hanna
15.00                   Mudilaskoor

16.00                   Tütarlastekoor
17.30                   Sandra
18.10                   Ann Marii           

18.45                   Daniela  
19.30                   Hans Andre                  

KOLMAPÄEV

12.50                Kendra         
13.25                  
13.50                 
14.30                 Rapla Poistekoor 
15.30                  Heigo
16.00                  Raplamaa Noorte Meeskoor
17.00                   meesansambel
18.00                  RELLO

NELJAPÄEV  

13.00                 Rasmus        
13.45                  Robin 
14.25                  Laura Lotte           

15.00                 Mudilaskoor
16.00                 Tütarlastekoor
17.15                   Anette
18.00                 Eelkoor
18.45                  William         
19.30                  Andre-Andy ja Mihkel    

REEDE

13.30                  
14.30                  
15.30                                   

Solistid, lisaproovid, laagrid….

*****************************************************************

JAANUAR    2016                  HEAD UUT AASTAT !

*****

LAULUSTUUDIO TUNNIPLAAN 2016 / 2017
KOOLIVAHEAEGADEL TUNDE EI TOIMU, ainult kokkuleppel.
ESMASPÄEV  
12.10
12.50
13.30                   Robin Tärno
14.10                    Kirke
15.00                  
16.00                    Raplamaa Noorte Meeskoor
17.00                    Eelkoor   3.-6.a.
17.45                     Maarja Niinemäe
18.15                     Angela
19.00                    Kadi
TEISIPÄEV  
12.10
12.50                   Elisabet
13.30                   Caspar
14.10                   Hanna Niinemäe
15.00                   Mudilaskoor

16.00                   Lastekoor
17.00                   Neidude Koor
18.00                   Sandra
18.40                   Kertu
19.25                    Kusti
KOLMAPÄEV
12.10
12.50                 Helin Marii
13.25                  Kendra
14.00                 Poisid
14.30                  Rapla Poistekoor
15.30                  Heigo Tamberg
16.10                   Sass
17.00                   Eelkoor    3.-6.a.
18.00                  RELLO
NELJAPÄEV  
13.30                 Lotte
14.10                 Ketlin Tärno

15.00                 Mudilaskoor
16.00                  Lastekoor
17.00                  Neidude Koor
18.00                  Anette Ella
18.45                  Kert Markus
19.30                  Silver David
REEDE
13.30                  
14.30                  Lisanna
15.30                  Maite
16.15
17.00                  Merlin
Solistid, lisaproovid, laagrid….
*****************************************************************
JAANUAR    2016                  HEAD UUT AASTAT !
 
Hääleseadet meil kolmapäeviti enam EI toimu !
ESMASPÄEV
13.10         
14.00       Kirke T.
14.40        Kertu P.
15.30        7.klasside noormehed
16.00        Raplamaa Noorte Meeskoor
17.00         Johannes, Kõu
17.45          Kadi K.
18.30          Anelle
TEISIPÄEV
12.20
13.00      

14.00      Eelkoor
15.00      Mudilaskoor
16.00      Lastekoor
17.00       Neidude Koor
18.10        Sandra , Maite
18.45       Kusti
KOLMAPÄEV
10.55         Robert
11.30         Helin Marii

14.00        Pillerin
14.40         Caspar  
15.20         Lisanna  
16.00        Kert Markus
16.40        Hannula                                                      
17.20        Merilyn
NELJAPÄEV
11.00           Elisabet   
12.20           Robin T.       
13.00           Kertu N.
14.00           Eelkoor
15.00            Mudilaskoor
16.00            Lastekoor
17.00             Neidude Koor
18.00             Terli
18.40             Merlin
19.00             ansambel
REEDE
10.00          Vahtrad
12.20
          Pillerin
13.00          Martin
13.50           Ketlin T.
14.30           Rapla Poistekoor       abidirigent õp.Signe Rääk
15.30            Sass
16.10            Kadi P.
2014/2015
K. 16.september
14.00           Grethe
14.30           Kertu B. 
15.00           Angela
15.30           Lisanna
16.00           Kert Markus
16.30            paus
17.00            Hannula
17.30            Kadi K.
18.00            Anelle
18.30            Pillerin
19.00            Kadi P.
19.30            Merilyn
K. 23.september
14.00             Karin
14.30             Marta
15.00             Kärt
15.30             Inga
16.00             Britta
16.30      paus
17.00             Terli
17.30             Maite
18.00             Merlin
18.30             Gerda
19.00              Ettel
K. 30.september
14.00             Kertu T.
14.30             Ketri
15.00             Reti
15.30             Hedi
16.00              Kadri
16.30         paus
17.00             Elerin
17.30             Mirthel
18.00             Kirke
18.30             Kris
19.00             Artur
K. 7.oktoober           JÄÄB ÄRA        Asemele pakutud K.21.oktoober
14.00          Ketlin K. ja Ketlin T.                          
14.30          Maarja-Liis
15.00          Cäthy
15.30          Mihkel
16.00           Kristiina
16.30        paus
17.00           Kusti
17.30           Silver David
18.00           Mirthel
18.30           Hedi
19.00           Kirke S.
K. 14.oktoober
14.00          Kertu P.
14.30          Andre-Andy
15.00          Erle
15.30          Angela
16.00          Keili
16.30      paus
17.00         Mari
17.30            Elerin
18.00            Kadi K.
18.30            Kris
19.00            Merilyn
K. 21.oktoober      vaheaeg
11.00     Kristiina
11.30     Hedi
12.00     Ketlin ?
12.30     Silver David ?
13.00     paus
13.30     Kusti
14.00     Cäthy
14.30     Ketlin T.
15.00     Maarja-Liis
15.30     Kirke S.
16.00     Kirke T.
K. 28.oktoober
14.00              Ketlin T.
14.30              Kärt
15.00               Erle
15.30               Lisanna
16.00               Keili
16.30                paus
17.00                Inga
17.30                Cäthy
18.00               Ketri
18.30               Kadi P.
19.00               Merit
K. 4.november
14.00             Angela
14.30             Mari
15.00             Reti
15.30             Kirke T.
16.00             Marta
16.30                paus
17.00             Hannula
17.30              Ettel
18.00             Kadi K.
18.30              Terli
19.00              Kirke S.
K.11.november
13.30               Kirke T.
14.00              Ketlin K.

14.30              Martin
15.00              Britta
15.30               Doris
16.00              Kristiina
16.30                  paus
16.45               Terli
17.15                Maite
            
18.00             Joosep          JÄÄB ÄRA
18.30              Kris              JÄÄB ÄRA
19.00              Kirke S.      JÄÄB ÄRA
K. 18.november
14.00             Ketlin T.
14.30             Ketri
15.00             Johannes
15.30             Lisanna
16.00              Gerda
16.30                  paus
17.00              Anelle
17.30               Kert Markus
18.00               Kadi K.
18.30               Joosep
19.00               Merit
K.  25.november
14.00              Kertu P.
14.30             Pillerin
15.00             Britta     
15.30              Doris
16.00              Ettel
16-30               paus
17.00               Terli

17.30              Maite
18.00             Kadri
18.30             Merlin
19.00              Kirke S.
K. 2.detsember
14.00            Ketlin T.
14.30            Marta
15.00            Merilyn
15.30            Martin
16.00           Kristiina
16.30             paus
17.00           Hannula
17.30             Kert Markus
18.00              Merlin
18.30              Kadi P.
19.00               Merit
K.9.detsember
14.00                Kertu P.
14.30                Ketri
15.00             Johannes
15.30            Lisanna
16.00            Gerda
16.30            paus
17.00            Terli
17.30            Maite
18.00              Kadi K.
18.30              Kris
19.00              Kirke S.
K.16.detsember
13.00            Joosep 
13.30            Robert
14.00            LAK sopranid
14.30            LAK aldid
*****
HEAD UUT AASTAT        

*****

 2014/2015       ESMASPÄEV
  • 13.10      Kertu P.
  • 14.o0     Caspar
  • 14.40     Johannes
  • 15.20     Anelle
  • 16.20     Kert Markus
  • 17.00     Raplamaa Noorte Meeskoor
  • 18.00    Kõu, Robert
  • 19.00     Vokaalansambel
  • TEISIPÄEV
  • 12.20      Robin
  • 13.00      Angela
  • 14.00     Eelkoor 4.-6.a.
  • 15.00     Mudilaskoor  1.-4.klass
  • 16.00     Lastekoor   5.-8.klass
  • 17.00     Neidude Koor  9.-12.klass
  • 18.20     Sandra
  • 19.00     Kadi P.
  • 19.30     Kris
  • KOLMAPÄEV
  • 11.30    Helin Marii Seera
  • 12.10    Roosi Mari
  • 13.15      Martin
  • 13.30     Joosep
  • 13.50     Ketlin K.
  • 14.20     Ketlin T.
  • 15.00    Merilyn
  • 15.45    Pillerin
  • 16.30    Lisanna
  • 17.10     Kusti
  • 18.00-22.00    Märjamaa
  • NELJAPÄEV
  • 12.20       Kirke
  • 13.00       Kertu N.
  • 14.00       Eelkoor 4.-6.a.
  • 15.00       Mudilaskoor  1.-4.klass
  • 16.00       Lastekoor  5.-8.klass
  • 17.00        Neidude Koor  9.-12.klass
  • 18.20       Merlin
  • 18.50       Mait R.
  • REEDE
  • 10.00     Vahtra lauljad
  • 12.45     Elina
  • 13.20     Kadi K
  • 14.00     Rapla Poistekoor I
  • 14.40     Rapla Poistekoor II
  • 15.30     Poiste ansambel MEIE
  • 16.00     Edvard
  • 16.40     Martin, Mait
  • **************************************
  • *************************************************
  • *****
  • 2015    JAANUAR
  • Õp. SIRJE MEDELL       hääleseade.
    E.   05.01
  • 13.10                     Kertu Poom
  • 13.40                     Caspar
  • 14.10                     Joosep
  • 14.40                    Getter
  • 15.10                     Anelle
  • 15.40                     kohvipaus
  • 15.55                     Kirke S.
  • 16.25                     Pillerin
  • 17.00                     MEK  Bass-bariton          hääleseade
  • 17.30                     MEK Tenorid                     hääleseade
  • 18.00                     kohvipaus
  • 18.15                     Elina
  • 18.45                     Merilyn
  • 19.15                     Mait
  • T.  06.01    õp. Sirje
  • 13.00                     Angela
  • 13.30                     KirkeT.
  • 14.00                      Egle                                     14.00     Eelkoor  õp.Signe Rääk
  • 14.30                       Ülle
  •  15.00                     kohvipaus                          15.00     Mudilaskoor õp.Signe
  • 15.30                       LAK  II  hääl
  •  16.00                     LAK  I hääl
  • 16.30                     LAK  III  hääl
  •  17.00                     NEK aldid
  •  17.30                     NEK sopranid
  •  18.00                     Merlin
  •  18.20                     kohvipaus
  •  18.35                     Kris
  •  19.00                     Kadi P.
  •  19.30                     Kusti
  •  N.   08.01     õp. Marju Metssalu
  •  14.00     Eelkoor                                õp. Marju Metssalu
  •  15.00     Mudilaskoor                      õp. Marju
  •  16.00     Lastekoor                           õp.Marju
  •  17.00     Neidude koor                    õp. Marju
  • R.    09.01    õp. Signe Rääk
  •  14.00     Poistekoor         I              õp. Signe Rääk
  •  14.40     Poistekoor         II             õp. Signe
  •  E.   12.01       õp. Sirje
  •  13.00                     Kärt
  •  13.35                     Ettel
  •  14.10                     Tuudur
  •  14.40                     Johannes
  •  15.10                     Anelle
  •  15.50                     Elerin
  •  16.20                     kohvipaus
  •  16.30                     Kert Markus
  •  17.00                     Robert                             17.00     Noorte Meeskoor
    Bassid-baritonid  õp. Vahur Soonberg
  •  17.30                     Edvard
  •  18.00                     Kõu
  •  18.30                     Kusti
  •  19.00                     Mait
  •  19.30                     Merilyn
  •  T.  13.01     õp. Sirje
  •  13.00                    Karin
  •  13.30                     Kirke T.
  •  14.00                     Elina                           14.00     Eelkoor  õp. Signe
  •  14.30                     Ülle
  •  15.00                     kohvipaus                 15.00   Mudilaskoor  õp. Signe
  •  15.30                     LAK        I
  •  16.00                     LAK        III
  •  16.30                     LAK        II
  •  17.00                     NEK       aldid
  •  17.30                     NEK       sopranid
  •  18.00                     Merlin
  •  18.20                     kohvipaus
  •  18.35                     Kadi K.
  •  19.00                     Kadi P.
  •  19.30                     Inga
  •  N.   15.01    õp. Marju
  •  14.00     Eelkoor
  •  15.00     Mudilaskoor
  •  16.00     Lastekoor
  •  17.00     Neidude koor
  • R.   16.01       õp. Signe
  • 14.00     Poistekoor         I
  • 14.40     Poistekoor         II
  • E.   19.01       õp. Sirje
  • 13.10                     Kertu
  • 13.40                     Caspar
  • 14.10                     Martin
  • 14.40                     Johannes
  • 15.10                     Anelle
  • 15.40                     kohvipaus
  • 15.50                     Robert
  • 16.20                     Kert Markus
  • 17.00                     bassid – Sirje             17.00  Noorte Meeskoor Tenorid                                                                                                               õp. Vahur Soonberg
  • 17.30                     baritonid – Sirje
  • 18.00                     kohvipaus
  • 18.10                     Kusti
  • 18.40                     Elina
  • 19.10                     Mait
  • 19.40                     Kirke S.
  • T.   20.01       õp. Sirje
  • 13.00                     Angela
  • 13.30                     Ketlin T
  • 14.00                     Elerin                     14.00  Eelkoor  õp.Signe Rääk
  • 14.30                     Edvard
  • 15.00                     kohvipaus            15.00   Mudilaskoor  õp. Signe
  • 15.30                     LAK        II
  • 16.00                     LAK        I
  • 16.30                     LAK        III
  • 17.00                     NEK       aldid
  • 17.30                     NEK       sopranid
  • 18.00                     Pillerin
  • 18.20                     kohvipaus
  • 18.35                     Kadi P.
  • 19.05                     Merilyn
  •  N.     22.01                  Thea tagasi – tunnid nii nagu ennegi.
  • LAULUSTUUDIO TUNNIPLAAN 2013 / 2014
  • KOOLIVAHEAEGADEL TUNDE EI TOIMU     –  21.-25.okt 2013, 19.dets.-6.jaan.2014 ja 17.-21.märts 2014.a.
  • ESMASPÄEV
  • 12.15       Ketlin K
    12.50      Caspar
    14.00      Johannes
    14.45      Hans Andre
    15.40      Elina
    16.20      Kusti
    17.00      NOORTE MEESKOOR
    18.00      ÜG Meestrio
    18.45      Ansambel Tuuli-Anelle-jt.
  • TEISIPÄEV
  • 11.00      Kirke
    13.05      Brigit
    13.20      Martin
    14.00     EELKOOR
    15.00     MUDILASKOOR
    16.00     LASTEKOOR
    17.00     NEIDUDE KOOR
    18.00     Sandra
    18.40      Kõu
    19.20      Kadi, Kris, Kadi, Gerda
    20.00      Silver
  • KOLMAPÄEV
  • 13.10      Kertu
    14.10      Ketlin T.
    14.50      Anelle
    15.35     Robert 
    16.20     Lisanna
    17.00     Pillerin , Merilyn
    18.00-22.00   Märjamaa
  • NELJAPÄEV
  • 14.00     EELKOOR
    15.00     MUDILASKOOR
    16.00     LASTEKOOR
    17.00     NEIDUDE KOOR
    18.00     Mari, Helen, Liisa
    18.40     Edvard
    19.20     Markus
  • REEDE
  • 13.15      ÜG poiste ansambel
    14.20     RAPLA POISTEKOOR
    15.30     Edvard
    16.30     ansambel