Ajalugu

Stuudiovormi hakkas Thea Paluoja kasutama juba aastal 1990.
Ent stuudio nimetus võeti aastal 1992, kui lastega “lageda taeva alla” jäänud
Theale ulatasid abikäe kadunud Toivo Kurmet ja Erik Virgepuu ning tekkis Maghira Laulustuudio. Tol hetkel oli “stuudiovorm” Raplas suhteliselt tundmatu nähtus. Eksisteeris ainult Maghira Kunstistuudio Krista Urveti eestvedamisel.
Mõne aasta pärast kutsus Lea Purga stuudio kultuurikeskuse katuse alla
ja nimetus muutus Rapla Laulustuudioks.
Aastatepikku on Rapla Laulustuudios laulnud kaugelt üle 1000 noore laulja. Esinemisi võib iga aasta kohta arvestada 100-ümber. Rapla Kultuurikeskuses on stuudio töötanud mingi aja igas olemas olevas ruumis, väljaarvatud juhataja kabinett ja tualetid. Lauluõpetajaks on aga kõigi nende aastate vältel lastele Thea Paluoja.
Nüüd on juba päris mitu aastat oma “kodutuba” lava all asuvas endises pilliruumis.

2012/2013

Eelkoor
Mudilaskoor
Lastekoor
Neidude Koor
Solistid
Vokaalansamblid
****************
Rapla Poistekoor
Poisteansambel ja solistid

Raplamaa Noorte Meekoor
Noormeeste ansambel MEIE

Rapla ÜG solistid ja ansamblid

2010/2011

Stuudios tegutseb Mudilaskoori eelkoor, Mudilaskoor, Lastekoor, Neidude Koor.

Kõik 4 koori pürivad Laulupeole.

Lisaks veel Rapla Poistekoor, mis laulab ka Raplamaa Ühendatud Poistekoori koosseisus ja Raplamaa Noorte Meeskoor. Need koorid ei tööta küll Rapla Laulustuudio ridades, ent kasutavad aeg-ajalt LS Keldrituba.

Kõigil 7 kooril on üks ühine nimetaja – dirigent Thea.

Stuudios on töös koos ÜG-ga 6.-7.kl. Tütarlasteansambel MEIKMAH, Segakvartett 16+. Rapla Poistekoorist on kokku pandud Poisteansambel MEIE ja Noorte Meeskoori baasil tekkinud Raplas Noored Mehed. Ansamblitel läks Mattiiseni-konkursil imehästi.

Soliste on aasta jooksul üles astunud ligi 30. Ka mõned duetid on aasta jookul lavale jõudnud.

Selle hooaja märksõna aga – kõik soovijad on saanud hääleseade tunde – sügisest töötab hääleseadjana kord nädalas Triin Tammik.

 

2007/2008

Sel hooajal laulis Rapla Laulustuudio ridades üle 130 noore muusikaarmastaja. Tegutsesid Mudilaskoor, Lastekoor, Neidude Koor, vokaalansamblid M.A.R.N., Sõrmik , Melun ja TOHOHH ning ligi 20 solisti. Noorim sel hooajal 3.-aastane, vanim aga 20. Järjekindlalt on Stuudio Koorid end Laulupeoeelsetel kategooriatesse-laulmistel I kategooriasse mahutanud. Parimaid pjedestaalikohti on aastate pikku saavutatud nii solistidega, kui ka vokaalansamblitega. Ka kooride konkursid on olnud väga edukad.

2008/2009 hooaeg oli peadpööritavas tempos möödavuhisev aasta.

*  Tegutsesid Mudilaskoori Eelkoor, kus ka mais Kevadkontserdil astus saalitäie publiku ette 27 4.-7.a. noort lauljat. Mõned asutavad sügisel juba kooliteele, teistega on lootus kohtuda ka järgmisel hooajal Laulustuudio Eelkooris. Sel hooajal sai ka Eelkoor endale kenad kostüümid. Lemmiklugudeks … ära kirsikive söö… ja ” Kapsaussi laul”.

*  Mudilaskoori ridades ligi 45 lauljat. tegemisi palju – Ernesaksa-Festivalil nii Tallinna, kui ka Raplas. Siis tulid juba Jõulud. Algasid kiired ettevelmistused Laulupeoks. Enne käisime ikka laagris ka. Mitmed lauljad laulsid nii solistina Laulukarussellis, kui ka erinevates ansamblites.

Lastekoori ridades ka üle 40 laulja. Hooaeg algas Raimond Valgre 95. sünniaastapäeva tähistamisega. Jõuludeks val´mistusime eraldi kavaga ja Laulupeo väga raske repertuaar sai läbi hammustatud. Samal ajal käis ettevalmistus osalemiseks Rahvusvahelisel Koorikonkursil “Tallinn 2009″. Etteaste seal oli meie arvates nauditav. Lavalt tulles saime sooja plaadi näppu, et kuulata. Kevadkontserdiks aga valmistasime uue loo – “Tean, ei tea”. Ja laulsime 6 solistile tausta.

Neidude Koori hooaeg oli kirju. Ernesaks 100 sai tähistatud mitme uue looga. Laulupeo ettevelmistuste kõrval valmis ka “Tallinn 2009″ Koorikonkursi kavas kahe flöödiga esitatavR:Rannapi “Eesti muld ja Eesti süda”. Meeldis kuulajaile aga ka endile väga. Flöötidel Dagny ja Kristiina. Tõsiselt hea valik oli vaatamata kroonilisele ajapuudusele, osaleda Laulupeo Valikkooride ettevalmistuses. Eelproovid väga nauditavad. Vahepeal jõudsime veel Alu Lasteaed-Algkooli muusikaõpetaja Kai Kuusemetsa dirigeerimise eksamiks valmistuda. Ja Kevadkontserdiks valmistasime ühe prooviga ette äsjase Eurovisiooni Võiduloo Norralt”Fairytale”. Selle kandsime ka mütsudes Kevadkontserdil imelise Hain Hõlpuse Bändi saatel ka ette.

Solistid said osaleda mitmel konkursil ja läks hästi nii Valla Laulukarussellil, Maakonna Laulukarussellil, Saaremaal Vabariiklikul solistide ja duettide konkursil, kui ka EMLS korraldatud poiste ja Noormeeste solistide Võistulaulmisel. Duetid lõid uue tasandi – kaks pereduetti vallutasid kuulajate südamed – väike õde/suur vend Erle ja Reio ning õed Aalded, lisaks veel vapustava kooskõlaga  Maarja/Kristiina duett.

Ansamblitel oli taas väga hea aasta. Väikeste tüdrukute ansambel kogub jõudu, Meesansambel VARUVÄLJAPÄÄS on naerutanud publikut mitmel pool, TRIO  Reio/Maarja/Kristiina on loonud kuulajale uue kõlaesteetika ja TOHOHH kogub aga populaarsust juurde. Ei saa ka kuidagi mööda sellest, et TOHOHH uueneb iga päev- nimelt teeb häälemurdeperiood hästi kokkulaulvale meestriole iga päev uue värvingu. Ja muidugi tuleb seadeid kogu aeg ümber teha ja õppida. Aga tulemus on lahe! Vaata saavutusi.

***
Rapla Laulustuudio vilistlasi võib kohata nii rocki- ja näitelavadel, Muusikaakadeemias, arstide seas kui ka ajakirjanduses. Kindlasti aga kontserdisaalides muusikat nautimas.

Aastate jooksul on stuudios töötanud palju põnevate nimedega ansambleid – Segased, Kesonpoolt, Nojahh, Triis, Võdale Saralaralaa, Klükk, Kamm ,
Kriide , Jäänuk jt.

Välisesinemisi on stuudiol olnud Soomes, Norras, Rootsis, Venemaal, Saksamaal ja Hispaanias, Itaalias

***

Thea juhendatavad kollektiivid 2008/2009 :

Rapla Laulustuudio Eelkoor
Rapla laulustuudio Mudilaskoor
Rapla Laulustuudio Lastekoor
Rapla Laulustuudio Neidude Koor
Rapla Laulustuudio noormeeste trio TOHOHH
Rapla Laulustuudio tütarlaste trio (7.-8.kl.)
Rapla Laulustuudio segaansambel ( Kristiina/Maarja/Reio)
Rapla laulustuudio 2 oivalist duetti – õed Aalded ja Kristiina(Maarja
Rapla Laulustuudio üle 20 solisti ja muud loomingulised projektid

Rapla Poistekoor
Raplamaa Noorte Meeskoor
Märjamaa Segakoor RELLO

Rapla Ühisgümnaasiumi 4.-5.kl. tütarlaste ansambel
Rapla Ühisgümnaasiumi meesansambel VARUVÄLJAPÄÄS
Rapla Ühisgümnaasiumi duett – õde ERLE 2.kl. ja vend REIO 12.kl.
Rapla Ühisgümnaasiumi 3 solisti

Osalemine ka Raplamaa Ühendatud Poistekoori töös.
2011/2012
MuFe oli üliäge !

Tänan teid toreda laululusti ja suure töötahte eest selleks valmistumisel!
Kena suve !
*****
POISTEKOOR !
Laagrissesõitjate kokkusaamine ja proov kolmapäeval, 13.juunil kell11.00-13.00.
OLE KOHAL !
*****
ARMAS LAULJA !

TÄNAN  !

KONTSERDID  olid VÄGEVAD !

KENA SUVE !

TÜRGI-KOORIDELE INFO 28.mail.

VAATA ja ole tubli !

Thea

*****
KEVADKONTSERT reedel, 18.05, OLI TORE !

Tänan kõiki lauljaid ja vanemaid !
*****
Poistekoor !
Laagrisseminejatele tuleb veel mõni proov.
Aga mitte sel nädalal.
Info hiljem.
Teistele mudilaskoori ja poistekoori lauljatele head suvepuhkust !
*****
NELJAPÄEVAL, 24.mail kell 18.30
Lastekoor, Neidude Koor, Noorte Meeskoor ja kõik solistid, ansamblid.
Ja muidugi Türgi-koorid.
*****
TÜRGI-KOORIDELE LISAINFOT loe KONTSERDID  alt.
*****

Koolivaheajal puhake hästi – stuudios tunde EI toimu.
Kontserttrupp teeb tööd.
*****
Jõgeval Alo Mattiseni nim. vokaalansamblite konkursil

käisime seekord 4-kesi – Merilyn, Elina, Carl ja Thea. Esmakordselt 17 aasta jooksul RAPLA lavale ei astunud! RAPLA on Jõgevalt toonud 4 korral GRAND PRIX ! Haigused viisid meie võimalused sel korral sõpradega mõõtu võtta ja nendega me kahjuks vaielda ei suuda… Arvan siiski, et meie konkursiks valmistumine viis meid edasi ja üsna jõuliselt. Tore, et Jõgeval on ALATI kohal meie vilistlaste rivi – Ülli-Riin-Kauri-Mick-Henri… Eks see Jõgeval-käimine üks nakkushaigus ole. TORE nakkus! NII HEAD saali ja PUBLIKUT mujal maailmas EI OLE ! Võitsid kõik need, kes olidki hääd. Ehk ühes kategoorias oleksin (seekord kõrvaltvaatajana) žüriiga vaielnud, aga iga tulemus on ju nende inimeste täna-siin-praegu arvamus-tunne-emotsioon… Ja nii need tulemused tulevadki. Muusikat mõõta nagunii ei saa. Loodan, et järgmisel korral oleme taas laval. Anelle, Inga, Marta – saage terveks! Meil on teid reedel juba vaja! *****
Meie seast on lahkunud pikkade aastate vältel nii
Rapla Poistekooris kui ka
Raplamaa Noorte Meeskooris
ustavalt laulnud noormees
alati positiivne
hea kaaslane
MADIS ROO
Langetame pea koos perega ja jääme igatsema

*****

PALJU ÕNNE RAPLAMAA LAULUKARUSSELL 2013 VÕITJATELE

KERTU POOM
JOHANNES KIRSIPUU
ANELLE TREPP

Eripreemiad

Martin Tilk
Hans Andre Marand
Johannes Kirsipuu
Kadi Poom
Pillerin Asperk
Mait Rõõmus
Palju õnne kõigile !
Kogu meie võistlejate seltskond tuli katsetusest AUGA välja
!
Poistelauluvõistluse poolfinaali
17.märtsil Tallinnas lähevad

kõik meie poisid !!!

*****
REEDEL, 26.04.2013
POISTEKOORI PROOV KOOS MAAKONNA POISTEGA
SUURES SAALIS
KELL 14.00
*****LAULUKARUSSELLI FINAALIDE PROOVIAJAD BÄNDIGA
LAUPÄEVAL, 2.märtsil Rapla Kultuurikeskuses
Esitad tuleb ikka üks ja see sama laul…
10.50 – 11.15
Kirke Teder
Kertu Poom
Kadi Poom
Martin Tilk

11.15 – 11.40
Merilyn Elge
Anelle Trepp
Hans Andre Marand

11.40 – 12.20
Lisanna Kadarik
Pillerin Asperk
Mait Rõõmus
Johannes Kirsipuu

*****

LAULUKARUSSELL 2013

      RAPLAMAA FINAALKONTSERT

Laupäeval, 2.märtsil kell 15.00

Rapla kultuurikeskuses*****

Väga tänan 22.veebruaril terve päeva jooksul esinenud noori lauljaid !Anelle, Merilyn, Inga, Marta, Elerin, Elina, Katre, Reili, Tuuli, Carl, Johannes…Te olete imelised lauljad – teid kuulatakse ja nauditakse.See, mis toimus hommikul koolis, ei ole teiega seotud !
Kahjuks eksisteerinb ka teine maailm, mis, teie, noorte omast , erineb VÄGA.Meie teeme oma lauluharjutusi edasi ja miski ei muutu, ka minu pärast ei maksa muretseda – minu Eesti ja eesti keele armastus on endiselt suur ja aupaklik.*****

*****PALJU ÕNNE, FINALISTID Laupäeval, 2.märtsil Rapla Kultuurikeskuses

Raplamaa Laulukarussell 2013 FINAALIS meie lauljad :

Kirke Teder
Kertu Poom
Lisanna Kadarik
Hans Andre Marand
Johannes Kirsipuu
Martin Tilk
Kadi Poom
Merilyn Elge
Pillerin Asperk
Mait Rõõmus
Anelle Trepp

*****PALJU ÕNNE !

Märjamaa Valla Laulukarussellil meie lauljad :

10.-12.a.           JOHANNES KIRSIPUU              I koht

                            EGLE PÄRMIK                              III   koht

16.-…a.            HELEN MÄND                                I   koht

Rapla Valla Laulukarussellil meie lauljad :

5.-7.a. enne kooli          KIRKE TEDER                                                  I  koht

7.-9.a.                                 KETLIN TÄRNO                                            II  koht

                                               KERTU  POOM                                              III  koht

10.-12.a.                            MARTIN TILK                                               I  koht

13.-15.a.                            KADI  POOM                                                  II  koht

                                             MERILYN  ELGE                                         III  koht

16.-20.a.                           MAIT RÕÕMUS                                            I-II  koht

                                             ANELLE TREPP                                             III  koht

Maakonna Laulukarussellil võistlevad meie lauljatest siis

21.veebr. Kehtnas:

Kirke Teder
Ketlin Tärno
Kertu Poom
Lisanna Kadarik
Hans Andre Marand
Johannes Kirsipuu*
Martin Tilk
Kadi Poom
Merilyn Elge
Kusti Lill          kahjuka haige
Pillerin Asperk
Helen Mänd
Mait Rõõmus
Anelle Trepp

Hoiame kõigile pöialt !

*****

Maakonna Laulukarussell 21.veebruaril Kehtnas.

FINAAL 

              Laupäeval,  2. märtsil

                             Rapla Kultuurikeskuses.

*****

HEAD UUT AASTAT !

2013

*****

ARMAS STUUDIOLANE !

Meie Rootsi-reis jättis minusse sooja ja hea tunde.

TÄNAN !

Vaimustav kamp kiirreageerimiseks.

Kontserdid väga toredasti lauldud .

Seltskond usaldusväärne – kokkulepped pidasid!

Kiidusõnu teie laulmise kohta tuli palju-palju.

Tänan Aget, tänu kellele see reis meil üldse teoks sai.

Loe hoolega jaanuari tunniplaani!

KÕIGILE  

KAUNEID JA RAHULIKKE JÕULE ning

MUUSIKAROHKET UUT AASTAT!

Armastusega

Thea

*****

TÄNAN toredate Jõulukontsertide  eest !

Vaprad, kes kirikus külma käes laulsid!

Ja muidugi oli meie pühapäevane pidu tore-tore.

Loe hoolega jaanuari tunniplaani

HEAD 2012. aasta lõppu ja muidugi mõnusat uue algust!

Thea

*****

KOLMAPÄEV , 19.dets.

LASTEKOOR          15.30            proov Kuult.Kesk.suures saalis, KOSTÜÜM

NEK ja MEK           16.00          proov Kult Kesk. suures saalis,    KOSTÜÜM

OLE KOHAL VAREM, et oleks kaasas noodimapp (või tood oma noodid stuudiost) ja proov saaks alata täpselt.

SELJAS : Kõikidel Lastekoori, Neidudekoori ja Mudilaskoori lauljatel meie ilusad kostüümid (all soe-soe džemper või kampsun, jalas villased sokid ja soojad saapad).

POISTEKOOR – 17.00 Kult.Kesk.suures saalis. Sooja kampsuni peal valge pluus, et saaks meie lipsu ja vesti lisada, jalas tume püks ja SOOJAD saapad.

NOORTE  MEESKOOR – proov 16.00 NOOTIDEGA ! ülikond, hele pluus, tume lips, soojad saapad (kirik on tõesti külm), kellel pole ülikonda, siis tume pluus või kampsun(ühevärviline).  Noodimapp peab olema käes ja lood üle vaadatud!!!

JAANUARI PLAANE VAATA OMA KOORI LINGI ALT.

MUDILASKOOR – 17.40 Rapla Kirikus,

seljas VÄGA soojad riided ja meie kostüüm.

KÕIGILE lauljatele peale kontserti Kultuurikeskuses pidu.

Palume appi vanemaid lapsi vaatama nii kirikus, kui ka pärast peol.

Pidu lõpeb 10-paiku.

**********

ROOTSI -INFO  lingi “Reisid” all.

Väljasõidu aeg ja linna-sõidu -piletite hinnad ka.

NOODIMAPP igal lauljal kaasas.

P.S. Suvelaager Märkiös (Soome) toimub 12.-15. augustil.

*****

Kirikukontsert koos sellele järgneva Jõulupeoga K.19.dets. 18.00

Laulavad kõik meie kollektiivid v.a. Eelkoor ( eelkooliealised).

Kokkusaamise kellaaeg täpsustub…

*****

NOORTEKOOR  kontserdil “Sündinud Raplamaal”.

OLE SA TÄNATUD !!!

Mina sain mõnusa uhkusetunde sisse, et sellised asjad juhtuvad siin minu Raplas. Ja ma saan olla juures.

Loodan, et Sinu tunne oli lähedane.

Tundus, et ka publikul oli hää…

Veelkord – TÄNUD!

JÄRGMINE suur PROOV  (Rootsi)

REEDEL 30.nov.  kell 16.00-20.00  Kammersaalis.

TEISIP. 11.dets.  kell  16.00-20.00  Kammersaalis.

*****

ROOTSI laevale laulma 20.dets. – 22.dets. siirdub 58  lauljat vanuses 12-26.

Ole armas, toimeta kiiresti oma osalustasu Theale !

*****

Armas Laulustuudio Laulja !

Naerame ja laulame koos ka selle talve.

  Thea

 Teisip. ja Neljap.

14.00   Eelkoor (eelkooliealised lauljad)

15.00   Mudilaskoor  1.-4.klassi lapsed

16.00   Lastekoor   5.-7.klassi lauljad

17.00   Neidude  Koor   8.-12.klassi lauljad

*****

Carl.

Tänud vaimustava etenduse eest!

******

RAPLA POISTEKOOR

ootab oma lauljaid reedeti.

I-II klassi lauljad kell 14.00

III kl.ja vanemad   kell 14.45

Laulustuudio Keldritoas.

Vaata lisa “poistekoor” alt.

*****

RAPLAMAA NOORTE MEESKOOR

esmaspäeviti  kell 17.00

Laulustuudio Keldritoas.

Vaata lisa  ” Noorte Meeskoor” alt.

*****

SUURED PROOVID  (ROOTSI)

11.dets.    kell 17.00-19.00

13.dets.   kell  17.00-19.00

***********************************************

ELUGA TÜRGIST TAGASI !!!

Tänan väga vinget seltskonda ja bussitiimi.

Konkurss  :
Lastekoor   I koht     96,33 punkti 100-st
Segakoor  täiskasvanute seas II  koht    95,66
Grand Prix voorus Rapla Laulustuudio Lastekoor   II  koht
Belgia naiskoori järel ja vene täiskasvanute segakoori  ees .

Tase oli täiskasvanutes ikka päris kõva. Leedukatest oli veidi kahju ka ja Makedoonlastest…

Palju õnne Meile !

REIS : Kiku sõnadega – ÜLIÄGE !!!

Seda laevapidu me ei unusta vist keegi kunagi.

Täname toe ja abi eest ;

Hansabuss, Valdo Rebane, Urmas Nõgu, Aivar Piirimees, Rapla Vald, Rapla Kultuurikeskus, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, AS Interlink, Rapla Perearsti Keskus – Ita Blond ja Piret Tamme, Rapla Tarbijate Ühistu ja Väino Sassi, Karmani Pood ja Enn Kasari, Valtu Vein ja  Tõnu Teder, Ira Veiksaar (imelised meeste koatüümid! ) Inga Tarto ja Merilyn Elge, Tiina Roosalu, Viivi Lants, Karl Tamme ja muidugi Age Rebel.

MEHED !

Palun laske emal kostüüm puhtaks pesta ja triikida ning toimetage Kultuurikeskuse valvelauda

NIMI KÜLJES .

ARMASTAN TEID KÕIKI  ja TÄNAN  !!!

Thea

*****

MÕLEMA KEVADKONTSERDI SALVESTUSI VÕIMALIK SOETADA

5.- eur eest.

Võta ühendust Age Rebeliga.

*****

Meie   JÕULUPIDU  toimub

pühapäeval, 16.detsembril kell 14.00

Solistid oodatud proovi kella 13.00-st,

mudilaskoor ja poistekoor 13.30.

Rapla Kultuurikeskuses.

Laulavad kõik minu kollektiivid. Üllatused…

Palju õnne Maakonna Laulukarusselli võitjatele:
Kertu Poom
Merilyn Elge
Mait Rõõmus
*****
JEE !
ME SAIME VÄGA LAHEDA PÄEVAGA HAKKAMA!
TÄNAN TEID KÕIKI –
LASTEKOOR JA KÕIK ÜLE 15.-AASTASED LAULJAD !
NEIUD JA NOORMEHED!
KENASTI JUHITUD, LÄBIVIIDUD JA ORGANISEERITUD PÄEV!
ARVAN, ET ISEGI LEIDSITE PALJU UUSI TALENTE…
LOODAN, ET TEIL OLI KA LÕBUS. TÄNAN!
ARMASTUSEGA THEA
****’
LAULUKARUSSELLI  RAPLA MAAKONNA eelvoor toimub

E.  30.aprillil kell 14.00

Meie lauljatest said õiguse seal üles astuda:
5.-7.a.           Kirke Teder
8.-10.a.        Johannes Kirsipuu, Kertu Poom, Martin Tilk, Lisanna Kadarik
11.-13.a.       Kadi Poom, Erle Jaanus,  Hans Andre Marand
14.-15.a.      Merilyn Elge, Pillerin Asperk
16.-18.a.      Helen Mänd, Mait Rõõmus, Elina Tilk
PALJU ÕNNE ja muidugi  EDU esmaspäeval !
*****
VÄGA, VÄGA    tänan     kõiki     tüdrukuid   ja    peresid,  

kes aitasid meie külalisi Kanadast võõrustada !!!

See oli kokku üks vägev kogemus meile kõigile.

Kontserdil olite väga tublid.

Arvan, et publikule see õhtu kokku ikka väga meeldis.

Puhake nädalavahetusel mõnuga.

Kevad on lõpuks siin.

Ole teisipäeval kohal ja jälgi edasisi suuniseid.

*****
LAULUSTUUDIOS KÄIMAS 22. HOOAEG !
VAATA TUNNIPLAANI !!!
LOE KA HOOAJA KALENDRIT.
*****
OTSI ENDALE SOBIV HÄÄLESEADE AEG JA ANNA MULLE TEADA.
JA ÄRA TUNDI MÖÖDA LASE !!!
*****
2012
Proovid “Sündinud Raplamaal ja Jõulukruiisi jaoks :
T . 6.nov.  17.00-19.00    Kammersaalis
K. 14.nov.  17.00 – 20.00  Suures saalis

KOLMAPÄEV , 19.dets.

LASTEKOOR          15.30            proov Kuult.Kesk.suures saalis, KOSTÜÜM

NEK ja MEK           16.00          proov Kult Kesk. suures saalis,    KOSTÜÜM

OLE KOHAL VAREM, et oleks kaasas noodimapp (või tood oma noodid stuudiost) ja proov saaks alata täpselt.

SELJAS : Kõikidel Lastekoori, Neidudekoori ja Mudilaskoori lauljatel meie ilusad kostüümid (all soe-soe džemper või kampsun, jalas villased sokid ja soojad saapad).

POISTEKOOR – 17.00 Kult.Kesk.suures saalis. Sooja kampsuni peal valge pluus, et saaks meie lipsu ja vesti lisada, jalas tume püks ja SOOJAD saapad.

NOORTE  MEESKOOR – proov 16.00 NOOTIDEGA ! ülikond, hele pluus, tume lips, soojad saapad (kirik on tõesti külm), kellel pole ülikonda, siis tume pluus või kampsun(ühevärviline).  Noodimapp peab olema käes ja lood üle vaadatud!!!

JAANUARI PLAANE VAATA OMA KOORI LINGI ALT.

MUDILASKOOR – 17.40 Rapla Kirikus,

seljas VÄGA soojad riided ja meie kostüüm.

KÕIGILE lauljatele peale kontserti Kultuurikeskuses pidu.

Palume appi vanemaid lapsi vaatama nii kirikus, kui ka pärast peol.

Pidu lõpeb 10-paiku.

**********

ROOTSI -INFO  lingi “Reisid” all.

Väljasõidu aeg ja linna-sõidu -piletite hinnad ka.

NOODIMAPP igal lauljal kaasas.

P.S. Suvelaager Märkiös (Soome) toimub 12.-15. augustil.

*****

Kirikukontsert koos sellele järgneva Jõulupeoga K.19.dets. 18.00

Laulavad kõik meie kollektiivid v.a. Eelkoor ( eelkooliealised).

Kokkusaamise kellaaeg täpsustub…

2013

*****

LAAGER   …   VIIMASE PEAL  !!

Olite kõik väga ägedad – minu arust  läks laager korda !

Mingi aja jooksul annan ikka pikema aruande siiasamasse ka…

*****

LAAGER !

Väljasõit Raplast , stuudio juurest :

esmaspäeval, 12.augustil

kell   5.30   HOMMIKUL  (buss peab kell 7 laeval olema).

Kaasa:

*   Isikut tõendav dokument !!!

*   Võileivad ja juua     (laeval aega hommikueinet võtta).

Tüdrukud :   

*   1 väike purk moosi ja väike pakk viilutatud suitsuvorsti võ sinki               (hermeetiline pakend)

Poisid :  

*   1 pudelike või purgike mahla või siirupit ja väike pakk juustu (hermeetiline, viilutatud)

 KÕIK :

*   Mugavad riided

*   vahetuseks ka riided ja jalatsid

*   igaks juhuks ka soojad riided.

*   ujumisriided

*   saunalina ja pesemisvahendid

*   toredad mängud ja sportimise vahendid

*   parimad filmid ja mõnus musa (mahamängijad peaks olemas olema)

*   kitarrid ja muud toredad pillid, millega õhtuti musitseerida

*   voodipesu (lina, tekikott, padjapüür)

*   Isiklik taskuraha

(palju me poodi ei satu aga ühel päeval on plaanis küll, samuti püüame läbi hüpata ka ühelt suurelt “kirpputorilt”, mis eelmises laagris ülisuure populaarsuse saavutas.
Kõige muu – Heureka-käimised-söömised-eest on hoolitsetud)

NÄEME SIIS.

HILINEDA EI SAA !     KELL   5.30  hommikul !

 *****

5.juuli 2013

Käisime Anelle, Edvardi ja Kadiga Pärnus jälgimas,

kuidas läheb üritajatel noorte jazz-.lauljate konkursil…

eestlased- lätlased- soomlased…

Noh – minu arust soomlanna tegi kõigile ära…

Eestlased väga vinged…

 Meie noored ei olnud ühel meelel…

Ja nii see meie stuudio eripreemia välja andmata jäigi…

Igatahes oli väga põnev päev !

KÕIGILE  ENDISELT MÕNUSAT SUVE !

******

29.juuni 2013

Terve nädala on Rapla Kultuurikeskuses töötanud

NOORTE KLASSIKALAULJATE SUVEKOOL .

Eestvedaja on sopran PILLE LILL:

Meile pakutud võimalust kaasa mõelda- töötada- laulda

võtsid tõsiselt Edvard ja Anelle.

Vokaalpedagoogideks tenor OLIVER KUUSIK ja sopran Pille Lill.

Lõppkontsert 29.juuni õhtul Rapla Kultuurikeskuses andis võimaluse

kuulata kõiki osalejaid ja õppejõude.

Anelle ja Edvard olid 5 päevaga teinud suure töö

ja valitsesid lava mõnu ja vabadusega.

Üks , mis kindel – NÄDAL OLI TÄIS PÕNEVUST.

Ja kontsert oli VAIMUSTAV !

*****

SUVELAAGRI RAHA

10.JUULIKS.

Küsimused mulle meilile.

Kena suve.

Tänulik Thea

*****

SINA,

KES SA TAMMEMÄEL

KOOS PÕHJA TALLINNAGA

PÜHAPÄEVA HILISÕHTUL

ESINESID,

OLE SAMA TUBLI EDASI !

PUHKA HÄSTI!

*****

ARMAS LAULJA !

OLEN SINU ÜLE UHKE !

OLE ISE KA !

MAAKONNA PIDU OLI VÄGEV !

SINA KA !

TÄNAN !

kirjutan ka pikemalt aga praegu suurimad tänusõnad ja

hoia silm pulsil – kodulehel !

ARMASTUSEGA

Thea

*****

ARMAS LAULJA !

TÄNAN TOREDA HOOAJA jooksul HEA koostöö eest !!!

KONTSERDID VAIMUSTAVAD !

MAAKONNAPEO graafikud iga koori lehel !

KOHTUME 9.juuni hommikul Tammemäel !

KAASA  värvitu VIHMAKEEP ja pudel vett.

*****
POISTEKOOR vaatab oma laagri-asju oma koori lingi alt.

Ja ka Laulupeo infot.

*****

TÄNUD TOREDA KONTSERDI EEST !

Armsad lauljad.

Olite väga tublid!

Ja taas selgus vana tõde, et

lava ja saal ja publik ja tunne –

kõik on iga kord täiesti uus!

Väga tänan tublisid kontserdi juhte –

Ketri, Karin, Sandra, Remi ja Mattias.

Info meie tegemiste ja kogunemiste kohta 9.juunil tuleb lähemal ajal.

Oma kostüüm aga pane valmis!

Armastusega Thea

P.S. Ja tule meie suurte kontserti ka kuulama järgmisel neljapäeval.

*****

 Pühapäeval, 9.juunil

Raplamaa Laulu- ja Tantsupidu Tammemäel.

Osalevad kõik meie koorid ! KOSTÜÜMIDES!

Jälgi infot edaspidi siit .

*****

neljap. 23.mail kell 18.00 Rapla Kultuurikeskuses

SUUR KEVADKONTSERT

koos Theaga esinevad :

meie Mudilaskoor            (seljas pidulikud riided, kingad – EI pane kostüüme)

meie Eelkoor                     (seljas pidulikud riided, kingad – EI pane kostüüme)

Rapla Poistekoor             (must viigipüks, valge pluus, kingad)

kuni 12.a. meie solistid   

Lapsevanemad, sõbrad, tuttavad oodatud vaatama-kuulama!

*****

neljap. 30.mail kell 18.00  Rapla kultuurikeskuses

LAULUD LÄBI AJA

Laval:

solistid  (alates 12.a.)

vokaalansamblid

Lastekoor

Neidude Koor

Raplamaa Noorte Meeskoor

kaastegev bänd

juhendajaks Thea

Olete oodatud kuulama-vaatama!

Lauljatel seljas pidulik riietus!

*****

LAULUSTUUDIO SUVELAAGER

MÄRKIÖS (Soome)

12.-15.august.

maksab ca 60.-eur.

KOHTADE ARV PIIRATUD !

Osalemissoovist kirjutab lapsevanem Theale.

17.mail – on jäänud veel 2 kohta laagrisse !

*****

VÄGA TÄNAN neid vapraid,

kes end laupäeva, 20.aprilli hommikul, suutsid Kultuurikeskusesse toimetada.

Olen teie üle uhke !

Järgmisel nädala proovid nõnda, nagu tunniplaanis on.

Tervitustega Thea

*****

LAUPÄEV, 13.aprill

RAPLA POISTEKOOR TARTUS

VÄGEV !

TÄNAN !

MIna ei ole selle koori suust nii hästi hoitud muusikat veel kuulnud !

Kokkuvõtmisvõime on ÜÜRATU !

Hinne VIIS – poiste küsimusele vastus !

Loomulikult ei saa me muusikakallakutega võistelda
aga meie kuulajatele meeldis väga !

MEIL OLI VÄGA TORE PÄEV !

AHHAA  keskuses vist meie poistel küll aega üle ei jäänud…
BUSS  oli viimase  peal – lauad ja …
BigMac  oli  ilmselt ka vinks-vonks…

Loodan, et seda LIMA sinna bussi maha ei jäänud,
mis Tartust kalli raha eest muretsetud…

TÄNAME
Signe
Monica (kes viskus viim asel hetkel klaverit saatma)
ema Tiina !

POISID ! 

Kohtume reedel, nagu ikka, kell 14.45 ja

kõik väiksemad kell 14.00 (kellel pikem vahe proovidega on olnud).

Thea

*****

RAPLA  LS  LASTEKOORI

päev Vigalas oli  TORE !

TÜDRUKUD !

OLEN  TEIE  ÜLE  UHKE !

*****

PALJU ÕNNE, MAIT !

Eesti Meestelaulu Seltsi korraldatud

Üle-Eestilise Poiste- ja Noormeeste Lauluvõistluse

vanema vanusegrupi vallutas Rapla.

MAIT RÕÕMUS              Rapla Laulustuudiost                          III koht

JÜRI POOTSMAN          Rapla ÜG, juh. Monica Arme            I koht

Rapla vahele mahtus Saaremaalt Riho Paiste imelise “Ööviiuliga”.

Niiet vingemad noormehed liiguvad ringi Raplamaal ja Saaremaal …

Ja muidugi aitas Maidu edule kaasa Anelle, sooritades kena bäksipartii.

Palju õnne meile kõigile !

*****

Rapla Poistekoori info poistekoori lingi all. Otsi!

*****

Neljapäeval, 28.märtsil EI TOIMU kella 16.00 st alates tunde.
Seega Lastekoor ja Neiud, olge kodus.
Kontserttrupi väljasõit Pärnu poole 16.00 stuudiost.

*****

Poistelauluvõistluse poolfinaalis Tallinnas laulis

pühapäeval, 17.märtsil

102 Põhja-Eesti parimat laulupoissi.

Oma jälje jätsid ajalukku ka meie

Johannes, Martin, Hans-Andre ja Mait.

Alla ei antud, ent täna oli meist paremaid.

II koha sai   vanemas vanuserühmas

(jagas IIkohta Harjumaa lauljaga)

MAIT RÕÕMUS

ja pääses FINAALI ,mis toimub Türil 6.aprillil.

Rapla ÜG noormees Jüri Pootsman (juh.Monica Arme)

on samuti finaalis

(jagades III kohta Saaremaa lauljaga).

PALJU ÕNNE !

JEE!

*****